U12-es kézisek első mérkőzései

Az U12-es bajnokság első mérkőzését Alsónémedin rendezték meg 2019.10.06-án, vasárnap. Ellenfelünk a Moyra-Budaörs Handball és az Érd I. volt. A csapat 7 fővel érkezett a mérkőzésekre. A Budaörs elleni mérkőzésen 16-6 (félidő:7-4) arányú vereséget szenvedtünk. Az első félidőben a lányok nagyon ügyesek voltak, a második félidőre sajnos elfáradtunk a cseresorral rendelkező Budaörssel szemben. Az Érd I. elleni mérkőzés. 10-9 (félidő: 5-4)-es eredményt mutatott az eredményjelző a mérkőzés végén, sajnos nem a mi javunkra. A lányok keményen beleálltak minden ütközésbe, felvették az érdiek ritmusát, ezzel erőteljesen megnehezítve az Érd dolgát. Az ellenfél sorozatos szabálytalanságai ellenére is kitartóan küzdöttek a lányok az utolsó pillanatig. A lányok mind a két meccset csere játékos nélkül küzdötték végig. Büszkék lehetünk rájuk. Kitartásban, akaratban, küzdésben, alázatban jelesre szerepeltek.

Soron következő mérkőzéseink: 2019.10.19. Szombat, Építők Sportcsarnok 13:00 Budai Farkasok - Emericus KSE 16:40 Érd II. - Emericus KSE